اصفهان، میدان لاله، ابتدای خیابان لاله جنوبی، روبه روی تقاطع اول

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های شرکت فضای بیکران ایرسا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های شرکت فضای بیکران ایرسا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش )رزرو( یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت فضای بیکران ایرسا اقدام کند.همچنین از آنجا که شرکت فضای بیکران ایرسا یک سایت ارائه خدمات )رفاهی( است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات شرکت فضای بیکران ایرسا استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به شرکت فضای بیکران ایرسا ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که شرکت فضای بیکران ایرسا به صورت الکترونیکی )از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی( به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است که به ما ارائه داده است و تمام مکاتبات از طریق آن ها صورت می گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد شرکت فضای بیکران ایرسا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که 50001060679863 تنها شماره ای است که شرکت فضای بیکران ایرسا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند. همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه شرکت فضای بیکران ایرسا را به اطلاع کاربران می رساند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شرکت فضای بیکران ایرسا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شرکت فضای بیکران ایرسا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به fbi.esf@gmail.com اطلاع دهید